parallax background

Szukasz dobrej oferty? Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2007 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów znalazł produkt idealnie dopasowany do siebie.

W naszej ofercie posiadamy nowe samochody osobowe, dostawcze do 3,5t wszystkich marek. Kiedy zdecydujesz się na zakup, zapytaj o naszą ofertę. Jeśli potrzebujesz porady, pomożemy w wyborze najlepszego samochodu dla Ciebie, sposobu sfinansowania transakcji oraz wyboru pakietu ubezpieczeń.

Ponieważ współpracujemy z wieloma producentami samochodów, największymi polskimi bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie przygotować najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

Korzystając z naszych usług oszczędzasz swój czas – działamy na terenie całego kraju oraz w krajach UE. My załatwiamy dla Ciebie wszystkie formalności, a Ty odbierasz samochód z salonu. Oszczędzasz pieniądze – korzystając z całego pakietu (zakup samochodu, finansowanie, ubezpeiczenie) oszczędzasz na prowizji. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. W razie pytań skontaktuj się z nami.

My załatwiamy dla Ciebie wszystkie formalności, a Ty odbierasz samochód z salonu.