VAN – dostawczy, mały samochód dostawczy

VAN – dostawczy, mały samochód dostawczy

Prowadzisz niewielką firmę i potrzebujesz pojazdu, którym dojedziesz do klienta i będziesz mógł przewieźć drobne przedmioty? Mały samochód dostawczy typu Van będzie dla Ciebie idealnym wyborem! Auta te są bardzo funkcjonale i świetnie sprawdzą się zarówno w większych, jak i mniejszych, miastach. Co więcej, na rynku dostępne są różnorodne modele, które z łatwością możesz dopasować do własnych potrzeb i wymagań.

Najpopularniejsze małe samochody dostawcze

Najchętniej wybierane są samochody od takich marek jak Renault, Opel, Iveco czy też Peugot. Oczywiście wszystko zależy od naszych preferencji. Niemniej jednak uwagę warto zwrócić na modele takie jak chociażby Renault Express Van Pack Clim 1.3 TCE 100, który charakteryzuje się bogatym wyposażeniem, mocą 100 KM oraz ergonomicznym kształtem. Co więcej, jest idealny pod oklejenie reklamą, co jest również istotne, jeśli wybieramy pojazd dla firmy. Inne interesujące model to np. Renault Kangoo, Toyota Prace i wiele innych.

Jak wybrać Vana?

Podczas wyboru tego typu pojazdów, powinniśmy kierować się nie tyle marką, ile funkcjonalnością danego pojazdu. Jeśli szukamy auta dla firmy to warto zadbać o to, aby miało odpowiednią przestrzeń ładunkową. Jak to sprawdzić? Najlepiej oszacuj, ile mniej więcej produktów będziesz chciał przewozić do Klientów.

Kolejnym ważnym aspektem jest rocznik, jeśli oczekujemy sprawnego, dobrze działającego auta warto postawić na nowe modele lub maksymalnie kilkuletnie. Starsze pojazdy mogą kusić ceną, niemniej jednak musimy mieć na uwadze, że najczęściej były one mocno eksploatowane, a co za tym idzie ich stan techniczny nie jest najlepszy i w konsekwencji, w perspektywie kilku napraw, mogą być całkowicie nieopłacalne.

Oczywiście Vany to nie tylko małe samochody dostawcze, występują również wersje osobowe, które chętnie wybierane są przez rodziny z dziećmi, ale pojazdy tego typu mogą również przydać się w firmach. Tak więc, jeśli szukasz nowego pojazdu musisz zastanowić się nad tym czego oczekujesz od takiego auta.

Nie wiesz jaki mały samochód dostawczy typu Van wybrać? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Pomożemy i znajdziemy pojazd dopasowany do potrzeb Twojej firmy!

Top
Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!